» » KEDİ MUAYENESİ

KEDİ MUAYENESİ


Kedilerde herhangi bir sağlık problemi yaşandığında pek kolay farkedilmez, dolayısıyla dikkatli olmak ve kediyi iyi gözlemlemek gerekir. Hasta olan bir kediyi ne kadar erken veterinere götürürseniz iyileşme ihtimali de o kadar fazla olur. Normal şartlarda senede bir kez sağlık muayenesi yeterlidir, fakat yaşlı kedilerin daha sık aralıklarla veterinere gitmeleri gerekebilir. Temizlik ve hijyene son derece önem verdiğimiz kliniğimizde köpek ve kedi muayene hizmeti, cerrahi operasyonlar, ultrason, laboratuvar, yoğum bakım, mikroçip, aşılama, kısırlaştırma, kuaför ve pet market hizmeti vermekteyiz. Kliniğimizde, hastalarımız donanımlı ve deneyimli hekimlerimiz tarafından profesyonel bir şekilde teşhis ve tedavi edilmektedir. Amacımız; ayrıntılı genel bir muayene ertesi, şüphe duyulan probleme yönelik tetkikler yapmak ve deneyimlerimiz doğrultusunda, doğru teşhisler koymaktır. Unutmamak gerekir ki doğru teşhis tedavinin yarısıdır.

Kedi Muayenesi Odası

Kliniğimizde teşhis konulduktan sonra, hastaya özel olarak hazırlanan tedavi protokolleri, tıbbi ve teknolojik yenilikleri takip ederek devamlı gelişmeyi hedefleyen hekimlerimiz tarafından konsulte edilerek profesyonel bir şekilde hastaya uygulanır. Tedavi için tüm imkanlara sahip olan kliniğimizde, köpek ve kedi muayene sonrası gereklilik durumda hijyenik ve konforlu bir ortamda kalış imkanı da sağlamaktayız. En iyi veteriner kliniği olmak için tüm çabasıyla kendini geliştirmeye devam eden kliniğimiz, her daim sürümden değil kaliteden yana olan tavrını sürdürmektedir. Minik dostlarımız için modern sağlık hizmeti veren, tam teşekküllü bir sağlık polikliniği olan kliniğimizin muayene odaları geniş, ferah ve son derece hijyeniktir.

Kedi Muayenesinde Kullanılan Ortamlar

Kliniğimizde köpek ve kedi muayene odaları birbirinden ayrıdır. Dolayısıyla aynı anda kedinize ve köpeğinize hizmet verebilmekteyiz. Muayene odalarımız her an acil müdahaleye ihtiyaç duyulabilecek jinekolojik ve oftalmolojik muayenelerde kullanılabilecek tüm ekipmanlara sahiptir. Bunun verdiği rahatlıkla gelen hasta yakınlarımız, hastalarının burada muayene, teşhis ve tedavilerini güven içerisinde yaptırmaktadır. Muayene odalarımız, hastalarımızı rahatlıkla muayene edebileceğimiz ve onların rahatlıkla dolaşabileceği, hekim stresi yaşamayacakları ferah odalardır.