» » KÖPEK MUAYENE ODASI

KÖPEK MUAYENE ODASI


Bir hastalığın veya anormal bir durumu tanımlamak için, ilk önce petiniz için neyin normal olduğunu anlamanız gerekir. Siz beslediğiniz minik dostunuzu herkesten daha iyi tanır ve profesyonel yardım gerektiren bir durum oluştuğunda buna siz karar verirsiniz. Değişiklikler daha çok zaman içinde ve yavaş bir şekilde gerçekleşir. Fakat normal şartlarda her petin yılda bir kez sağlık muayenesinden geçmesi gerekir. Temizlik ve hasta memnuniyetine son derece önem veren kliniğimizde kedi ve köpek muayene, jinekolojik operasyonlar, aşılama, kısırlaştırma, mikroçip, kuaför, laboratuvar, koruyucu hekimlik, pet shop hizmeti vermekteyiz. Polikliniğimizde hastalarımız deneyimli ve donanımlı hekimlerce profesyonel bir biçimde tedavi edilmektedir. Amacımız; detaylı bir genel muayene sonrası, şüphe edilen probleme yönelik tetkikler yapma ve deneyimlerimiz sayesinde doğru teşhisi koymaktır. Çünkü doğru teşhis tedavinin yarısıdır. Köpeklerimiz için kliniğimizde muayene odası köpeklere özel olarak hazırlanmıştır.

Köpek Muayene Ortamı

Polikliniğimizde teşhis belirlendikten sonra, hastaya özel olarak hazırlanan tedavi protokolleri, tıbbi ve teknolojik yenilikleri takip eden ve sürekli gelişmeyi hedefleyen hekimlerimizce konsulte edilerek profesyonel bir biçimde hastaya uygulanır. Tedavi için her türlü imkana sahip olan polikliniğimizde, kedi ve köpek muayene sonrası ihtiyaç durumunda hijyenik ve konforlu bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktayız. En iyi veteriner polikliniği olmak için tüm çabasıyla sürekli kendini geliştirmeye devam eden kliniğimiz, her zaman kaliteden yana olan tavrını sürdürmektedir. Hastalarımız için, modern sağlık hizmeti veren, tam donanımlı bir sağlık kliniği olan polikliniğimizin muayene odaları ferah, geniş ve oldukça hijyeniktir.

Köpek Muayene Ortamının Kullanımı

Polikliniğimizde hastalarımızın daha rahat edeceklerini düşündüğümüz için kedi ve köpek muayene odaları birbirinden ayrıdır. Muayene odalarımız her an acil bir müdahaleye duyulabilecek oftalmolojik ve jinekolojik muayeneler sırasında ihtiyaç duyulabilecek her türlü ekipmana sahiptir. Bunun verdiği rahatlıkla kliniğimize gelen hasta sahiplerimiz, hastalarının muayene, teşhis ve tedavilerini güven içerisinde yaptırmaktadır. Muayene odalarımız, hastalarımızın rahatlıkla gezinebileceği, ferah bir şekilde tasarlanmıştır. Hastalarımız daha rahat edebilsin diye ayrıca tüm masalarımız da hidroliktir. Poliklinik olarak sahipsiz hastalarımıza da en az sahipli hastalarımız kadar kıymet veriyoruz. Onlarında her türlü bakım, tedavi ve rehabiliteleri için emek harcıyoruz.