» » KEDİ ENFEKSİYÖZ

KEDİ ENFEKSİYÖZ


Yaşayan her canlı; gıda, bakım, eğitim, konaklama gerektiğinde de tedavi ve operasyona ihtiyaç duyar. Genellikle veteriner kliniklerinde hepsini tek bir merkezde bulmak pek mümkün olmaz. Tüm bu ihtiyaçları tek bir merkezde toplayan kliniğimiz, siz kıymetli pati severlerin işini kolaylaştırmak adına kurulmuştur. Bursa’nın en büyük ve kapsamlı veteriner kliniklerinden biri olan kliniğimiz siz kıymetli hayvan severlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Sunduğumuz sağlık hizmetleri ile hasta ve hasta yakınlarımızın memnuniyetlerini sağlamak, ekip ve teknolojik donanımla ülkemizde bir rol model olmayı hedeflemekteyiz. Muayene, aşılama, koruyucu hekimlik, röntgen, dahiliye, jinekolojik ve cerrahi operasyonlar, kısırlaştırma ve pet kuaför hizmeti vermekteyiz. Minik dostlarımızın psikolojilerinin bozulmaması için ve kendilerini daha rahat hissedebilmeleri içinkliniğimizde köpek ve kedi enfeksiyöz bölümleri birbirinden ayrıdır.

Kedi Enfeksiyöz Odası

Minik dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini amaçlayan kliniğimizde, aynı zamanda siz kıymetli pet severleri bilinçlendirmeye çalışmakta, kendi ekibini ve tıbbi hizmet çıtasını da devamlı geliştirmeyi benimsemiştir. Hizmet sunarken hastalarımızın sağlık en iyi biçimde sunmayı hedeflemiştir. Temizlik ve hijyen kurallarına oldukça önem verdiğimiz kliniğimiz ayrıca özel havalandırma sistemi ile havalandırılmakta dolayısıyla da misafir ettiğimiz kedilerimiz, kedi enfeksiyöz odasında sürekli temiz hava almaktadır. Klinik olarak hasta ve hasta yakınları arasında oluşabilecek her türlü olumsuzlukları (hastalık, davranış bozukluğu, iletişim kopukluğu gibi), teknolojinin bize sunduğu imkanlarlave ihtiyaç duyulduğunda alanında uzman hekimlerin desteğiyle ortadan kaldırıp, iki tarafında yaşam kalitesini arttırmaktır.

Kedi Enfeksiyöz Odasının Önemi

Kliniğimiz ağır ve geriatrik hastalıklarda bir neticeye ulaşamamış vakalarda tavsiye üzerine gelen hasta sahipleri, hastalarının sağlıklarına kavuşması neticesinde son derece memnun kalmaktadır. Hasta sahiplerinin gözüne ilk çarpan gösterdiğimiz ilgi ve temizliğe verdiğimiz önem. Özellikle köpek ve kedi enfeksiyöz odalarında ayrı ayrı misafir ettiğimiz minik dostlarımızın kaldıkları yerlerin temizliğine her daim dikkat etmekteyiz. Her daim hasta yakınlarıyla dayanışma içerisinde olmayı benimsemiş bir kliniğiz ayrıca biliyoruz ki veteriner hekimlik durağan bir meslek değildir, dolayısıyla yeni gelişmeleri takip etmek, kendimizi geliştirmek için ulusal ve uluslararası kongrelere katılmak, yeni yayınları takip etmek ve eğitimlere katılmak bu mesleğin en önemli ayrıntısıdır.