» » KÖPEK ENFEKSİYÖZ

KÖPEK ENFEKSİYÖZ


Her canlının; bakıma, gıdaya, eğitime, konaklamaya ve gerektiğinde tedavi ve operasyona ihtiyacı vardır. Fakat genel olarak veteriner polikliniklerinde hepsini tek bir yerde bulmak pek mümkün değildir. Kliniğimizher daim öncelik olarak hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiştir. Donanımlı veteriner poliklinikleri arasında bulunan kliniğimiz, siz değerli pet severlere hizmet vermekten gurur duyar. Hedefimiz; sunduğumuz hizmetlerle hasta ve hasta yakınlarımızın memnuniyeti sağlamak. Muayene, röntgen, laboratuvar, aşılama, koruyucu hekimlik, cerrahi ve jinekolojik operasyon, kısırlaştırma, kuaför ve pet shop hizmeti veren kliniğimiz, hastalarımızın daha rahat edebilmeleri ve psikolojilerinin diğer tür canlılardan etkilenmemesi için kedi ve köpek enfeksiyöz odalarını birbirinden ayırmıştır.

Köpek Enfeksiyöz Odasının Kullanımı

Hastalarımızın sağlıkla alakalı tüm gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı ve uzun bir ömür sürmelerini amaçlayan polikliniğimizde, aynı zamanda siz değerli hasta yakınlarını bilinçlendirmeye çalışmaktayız. Ekibini ve tıbbi hizmet çıtasını devamlı yükseltmeyi benimseyen kliniğimiz, hizmet verirken asla sahipli ya da sahipsiz olarak petleri ayırmamaktadır. Hijyen ve temizlik kurallarında oldukça hassas olan polikliniğimiz, özel bir havalandırma sistemiyle havalandırılmakta, dolayısıyla hastalarımız sürekli temiz hava alabilmektedir. Köpek enfeksiyöz odamızda, hastalarımızın bulundukları alanlar ayrı ayrı olup, hepsinin mama ve su kapları bulunmaktadır. Poliklinik olarak hasta ve hasta yakınlarımız arasında oluşabilecek her türlü problemleri (hastalık, iletişim, davranış vb.) teknolojinin bize sunduğu imkanlarlave ihtiyaç halinde alanında uzman hekim desteğiyle yok edip, hasta ve sahibinin yaşam kalitesini arttırmaktır.

Köpek Enfeksiyöz Odası Niçin Kullanılır

Polikliniğimize, geriatrik ve ağır rahatsızlıklarda bir sonuca ulaşamamış vakalarda tavsiye üzerine gelen hasta sahipleri, hastalarının sağlıklarına kavuşması sonucunda oldukça memnun kalmaktadır. Hasta yakınlarının polikliniğimizde, gözüne ilk çarpan gösterdiğimiz ilgi ve hijyene verdiğimiz önemdir. Özellikle köpek enfeksiyöz odalarında misafir ettiğimiz patili dostlarımızın konakladıkları yerlerin temizliğine ciddi anlamda dikkat etmekteyiz. Klinik olarak hasta yakınlarıyla her daim dayanışma içerisinde olmayı benimsemiş bir klinik olmaktan gurur duyuyoruz. Bunun yanında biliyoruz ki veteriner hekimlik asla durağan bir meslek değildir, dolayısıyla yeni gelişmeleri yakından takip etmek, kendimizi daha donanımlı hale getirmek için ulusal ve uluslararası kongrelere ve eğitimlere katılmak, yeni çıkan yayınları takip etmek bu mesleğin en hassas noktasıdır.