» » KEDİ BEKLEME

KEDİ BEKLEME


Minik dostlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri, düzenli olarak tıbbi kontrolden geçmeyle mümkündür. Egzotik hayvanlar ve kuşların 6 ayda bir muayene olmaları, kedi ve köpeklerin de yılda bir kez sağlık kontrollerinin yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Sağlık kontrolünde bir takım testlerin yapılması bize hayvanınızın sağlığı hususunda daha net bilgi verecektir. Size sahip olduğunuz hayvanın türüne göre hastalıklardan en iyi şekilde korunma yöntemlerini anlatarak, hayvanınızla daha sağlıklı, keyifli ve uzun bir yaşam vadediyoruz. Hiç vakit kaybetmeden randevu alarak minik dostunuzun sağlık kontrolünden geçirilmesini ve yöntemlerini öğrenin böylelikle can dostlarınızı ve ailenizi koruyun.Klinik olarak hastalarımızın psikolojisine de önem veren bir klinik olduğumuz için kedi bekleme ve köpek bekleme alanlarını birbirinden ayırdık.

Kedi Bekleme  Sizin ve Dostlarımızın Rahatı İçin

Kliniğimize ait; muayene odaları, yoğun bakım ünitesi, röntgen ünitesi, laboratuvar bölümü, hasta kedi - köpek yatar bölümü, hospitalizasyon ve petshop bölümü bulunmaktadır. Her geçen sene tecrübemizi arttırırken, teknolojik ekipmanlarımızı da yenileyerek, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için gelişmeye devam ediyoruz. Amacımız evcil hayvanınızın sağlıkla ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayıp, daha uzun ve sağlıklı yaşam sürebilmelerini sağlamak. Kliniğimiz sunduğu hizmetlerde yüzde yüz hasta ve hasta sahiplerinde memnuniyet yaratma kararlılığını benimsemiştir. Devamlı hijyen kontrollü, özel havalandırmalı pansiyonumuzda evcil hayvanlarınız için hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Kliniğimize,kedinizi almaya geldiğinizde sizi ilk olarak kedi bekleme alanında misafir edip içecek bir şeyler ikram ediyoruz.

Kedi Bekleme  

Güler yüzlü ekip ve personelimizle hasta kadar hasta yakınlarını da önemsiyoruz. Herhangi bir müdahale esnasında siz değerli hasta yakınlarımızı köpek ve kedi bekleme alanlarında misafir edip, endişelenmemeniz ve rahatlamanız için tüm imkanları seferber ediyoruz. Öncelik olarak minik dostların sağlığını düşünen kliniğimiz bakım, tedavi ve rehabiliteleri için elinden geleni yapmaktadır. Tıbbi hizmet hususunda her daim ve her koşulda en üst seviyeyi sunmayı hedefleyen kliniğimiz, aynı zamanda siz kıymetli hasta yakınlarını da bilinçlendirmeye çalışmakta evcil hayvanınızla en iyi iletişimi kurmak için çabalamaktadır.