» » KÖPEK BEKLEME

KÖPEK BEKLEME


Köpekler asırlardır bizlerin en yakın dostu olmuştur. Fakat sağlıklı olarak hayatlarını sürdürebilmeleri için, düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmeleri gerekir. Klinik olarak patili dostlarımızın yılda bir kez sağlık kontrollerinin yapılmasını öneriyoruz. Belirli bir takım testlerin ve sağlık taramasının yapılması bize hayvanların sağlığı konusunda daha net bilgiler verir. Poliklinik olarak size sahip olduğunuz evcil hayvanın türüne göre, hastalıklardan en iyi biçimde korunma yöntemlerini anlatarak, petinizle daha sağlıklı, mutlu ve uzun bir hayat vadediyoruz. Bilinçli pet sahipleri olarak hem can dostlarınızı hem de ailenizi koruyun. Kliniğimiz hastalarımızın rahatlığına ve psikolojilerinin en az seviyede etkilenmelerini önemsediği için, kedi ve köpek bekleme alanlarını birbirinden ayırmıştır.

Köpek Bekleme  Odası

Polikliniğimiz; muayene odaları, laboratuvar bölümü, yoğun bakım ünitesi, hasta kedi-köpek yatar bölümü ve petshop hizmeti vermektedir. Her geçen yıl tecrübemizi arttırabilmek için son gelişmeleri yakından takip edip sizlere en iyi hizmeti verebilmek için gelişmeye devam ediyoruz. Kendimizi donanımlı hale getirirken aynı zamanda teknolojik cihazlarımızı da yeniliyoruz. Amacımız; patili dostlarınızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılayıp, daha sağlıklı ve uzun bir ömür sürebilmelerini sağlamak. Poliklinik olarak sunduğumuz hizmetlerde yüzde yüz hasta sahiplerinde memnuniyet yaratma kararlılığını benimsedik. Sürekli temizlik kontrolü olan veözel havalandırma sistemli pansiyonumuzda petleriniz için hizmet vermekten sevinç duyuyoruz. Polikliniğimize, köpeğinizi almaya geldiğinizde sizi öncelikle köpek bekleme bölümünde misafir edip soluklanmanızı sağlayıp, içecek bir şeyler ikram ediyoruz.

Köpek Bekleme Ortamlarının Gerekliliği 

Samimi ekip ve personelimizle hasta kadar hasta yakınlarımıza da değer veriyoruz. Olası bir müdahale durumunda siz kıymetli hasta yakınlarımızı köpek bekleme alanında misafir edip, rahatlamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Her zaman ve her daim ilk önce patili dostların sağlığını düşünen kliniğimiz onların bakım, tedavi ve rehabiliteleri için elinden geleni yapmaktadır. Sağlık hizmeti konusunda her zaman ve her koşulda en iyiyi sunmayı hedefleyen polikliniğimiz, aynı zamanda değerli hasta yakınlarımızı da bilinçlendirmeye çalışmakta,petleriyle en iyi iletişimi kurmaları için çaba göstermektedir.