Fiona Veteriner Polikliniği, Hakkımızda

Fiona Veteriner Polikliniği
Fiona Veteriner Polikliniği olarak 2010 yılından beri hayvan sever hasta sahiplerimize kaliteli, tecrübeli ve donanımlı hizmet sunmaktayız. İzlemiş olduğumuz teknik ve metotlar her daim fark yaratan sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Veteriner polikliniğimiz disiplinli, tecrübeli ve güler yüzlü veteriner hekimleri ile çalışmalarını büyük bir özveriyle gerçekleştirmektedir. Bize gelen patili dostlarımızın bütün bakımlarını, periyodik koruyucu hekimlik uygulamalarını, steril ortamda ve modern cihazlar kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Merkezimizde uzman hekim kadrosu günün her saati hayvan dostlarımız ve hayvan severler için umut ışığı olmaktadır. Sunduğumuz teşhis ve tedavi yöntemleri ile tüm olanaklarımızı hayvan dostlarımız için seferber etmekteyiz. Kliniğimiz aktif olarak hizmet sunmaya başladığından bu yana hastalarımıza gereken her türlü tedaviyi en iyi şartlarda sunmaktayız. 21.yüzyıl teknolojisi ile gerçekleştirdiğimiz modern tedavi yöntemlerimizi dikkatle uygulamaktayız. Evinizde beslediğiniz patili dostlarınız ya da sokaktaki hayvanların sağlığına yönelik olarak her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Kliniğimizde sunduğumuz pek çok hizmetimiz bulunmaktadır. Görmemiz gereken patili dostumuz için ilk aşamada; muayenesi yapılıp ve teşhis konulmaktadır.

Muayene ve Teşhis
Kliniğimize gelen hayvanlarımız için modern bir ortamda tedavi gerçekleştirilmektedir. Teşhis ve tedavinin ne olacağına yönelik olarak çalışmalar yapılmaktadır. Rutin olarak gerçekleşen kontrollerde de hastanın durumu, farklılık olup olmadığı ayrıntılı biçimde incelenmektedir. Kısa sürede doğru tedavi yöntemleri ile ihtiyaçların karşılanması mümkün hale getirilmektedir.

Tıbbi Birimler
Dahiliye; İç hastalıkları veteriner teşhis ve tedavinin yapı taşları arasında yer almaktadır. Sağlık problemi olan neredeyse tüm canlılarda problem iç hastalıklardan kaynaklanmaktadır. Kliniğimizde iç hastalıklarının takibinin yapılmasına yönelik olarak modern görüntü cihazı, değerlendirmelerin yapılabileceği laboratuvar bulunmaktadır. Doğru teşhisin konularak tedavinin gerçekleştirilebilmesi için tıbbi birimlerden destek alınmaktadır.

Genel cerrahi ve ortopedi; Polikliniğimizde gerçekleştirilen jinekolojik, onkolojik ve ortopedik tüm operasyonlar Avrupa Standartlarına yönelik olarak gerçekleştirilmektedir. Modern cihaz donanımları ile alanlarında uzman hekimlerimiz her hastaya uygun anestezi protokolünü kullanarak ve her aşamada takipte kalarak hizmet sunmaktadır.

Aşılama ve Koruyucu Hekimlik
Hayvan dostlarımızın sağlıkları için düzenlenmiş aşı takvimine bağlı kalarak aşılarını yapmaktayız.